03 May 2012

Φιλικό ματς: ΟΦΗ-Ρούβας [02.05.2012.]

Φιλικό ματς: ΟΦΗ-Ρούβας [1 - 2]

Η ομάδα της Γέργερης επικράτησε 2-1 χάρη σε τέρματα που σημείωσαν ο Πουλάκης στο πρώτο ημίχρονο και ο Ξημεράκης στο δεύτερο.
Οι παίκτες του Ρούβα πραγματοποίησαν πολύ καλή εμφάνιση και έδειξαν ότι βρίσκονται σε πολύ καλή κατάσταση.
Την ήττα με 2-1 από τον Ρούβα σε φιλική αναμέτρηση που έγινε στο ΒΑΚ γνώρισε ο ΟΦΗ.
@genitkoule.gr
Την ήττα με 2-1 από την ομάδα του Ρούβα γνώρισε ο ΟΦΗ σε φιλικό παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε στις προπονητικές εγκαταστάσεις της ομάδας του Ηρακλείου.
Στο 25΄ ο Ρούβας άνοιξε το σκορ με τον Πουλάκη, ενώ στο 50΄ ο Ξημεράκης έκανε το 2-0. Για τον ΟΦΗ μείωσε σε 2-1 ο Μάντζιος με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι πέντε λεπτά πριν το τέλος της αναμέτρησης.